refahgostar
22 بهمن 1401 - 11:19

آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن در کردستان

سنندج- مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در مرکز کردستان با حضور اقشار مختلف مردم آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با هموطنان در استان‌های مختلف کشور، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در میادین و خیابان‌های اصلی شهرهای مختلف کردستان آغاز شد.

مردم ولایت مدار سنندج نیز در طلیعه چهل و پنجمین بهار آزادی با سردادن شعارهایی به زبان‌های فارسی و کردی بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

سنندجی‌ها با تجمع در میدان آزادی این شهر و حرکت به سمت میدان انقلاب این شهر بار دیگر بر مسیر استوار و مقتدر خویش در راستای حفاظت از ارزش‌های اسلامی تأکید کردند.

نکته قابل توجه راهپیمایی امروز حضور پرشور دهه هشتادی‌ها و دهه نودی هاست که با وجود بمباران رسانه‌ای و تبلیغاتی معاندین، در این مراسم حضوری گسترده دارند.

سخنرانی دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، اجرای سرود دانش آموزان و قرائت بیانیه پایانی از جمله برنامه‌های مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم کردستان در سنندج خواهد بود.

اجرای سرودهای انقلابی توسط گروه‌های مختلف هنری در میدان آزادی، غرفه‌های هنری و نقاشی کودکان و نوجوانان، نمایشگاه‌های تخصصی و ایستگاه‌های صلواتی از دیگر برنامه‌های جنبی راهپیمایی ۲۲ بهمن در مرکز استان کردستان است که با استقبال مردمی مواجه شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1032638