refahgostar
19 بهمن 1401 - 13:25

حرکت روبه جلوی انقلاب اسلامی با وجود توطئه و کارشکنی دشمنان

فرماندار بروجرد گفت: خیلی از افراد که فکر می‌کردند انقلاب حتی یکسال هم دوام نیاورد امروز زیر خروارها خاک خفته‌اند، اما انقلاب اسلامی مقتدرتر و بالنده‌تر به حرکت روبه‌جلوی خود ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، مسلم مرادی ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه رئیس دادگستری این شهرستان، ضمن گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: امید می‌رود همه ما با تلاش و کار بیشتر و با اتحاد و همدلی و پرهیز از حواشی، خدمت‌‌گذاران خوبی برای مردم باشیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی و به تبع لرستان همواره پای کار انقلاب بوده و جلوتر از مسوولان حرکت کرده‌اند، از این‌رو باید قدر این ملت را دانسته و با شایستگی برایشان خدمت کرد.

فرماندار بروجرد با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی طی این ۴۴ سال با اقتدار توانسته هر توطئه از دشمنان را خنثی کند، گفت: خیلی از افراد که فکر می‌کردند انقلاب حتی یکسال هم دوام نیاورد امروز زیر خروارها خاک خفته‌اند، اما انقلاب اسلامی مقتدرتر و بالنده‌تر به حرکت روبه‌جلوی خود ادامه می‌دهد.

مرادی با بیان اینکه ایران امروز یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است، افزود: در زمینه برقراری عدالت نیز طی سال‌های اخیر اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی، یکی از مطالبات جدی مردم را مبارزه با فساد عنوان و تصریح کرد: همه ما باید در کنار مجموعه دادگستری به ریشه‌کن کردن فساد در ابعاد مختلف تلاش کنیم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027550