refahgostar
13 بهمن 1401 - 13:17

معاون استاندار خراسان جنوبی: سازش با استکبار امنیت‌سوز است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: معتقدیم سازش با استکبار امنیت‌سوز است و اگر سازش صورت گیرد باید تابع و مستعمره آنها باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، ناصر ناصری امروز در آیین واگذاری 300 فقره از اسناد املاک غصب شده توسط خاندان پهلوی به مردم، اظهار داشت: ایران بحرانی‌ترین منطقه جهان است، اما امن‌ترین کشور جهان است. سازش با استکبار امنیت‌سوز است و اگر سازش کردیم باید نوچه و تابع و مستعمره باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: مقاومت امنیت‌ساز است و لازمه مقابله با استکبار مقاومت است که به لطف الهی برقرار است.

وی بیان کرد: دهه فجر مظهر شکوه و عظمت ملت ایران و یادآور دلاوری‌‌ها و از خودگذشتگی‌های همه ملت و رهبری بود.

ناصری افزود: باید دهه فجر را گرامی بداریم و جشن بگیریم. استکبار جهانی می‌خواهد این جشن‌ها و دهه‌ها را از ما بگیرد تا مردم از امام و رهبری و شهدا فاصله بگیرند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: باید دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین شود و این ارتباط هیچ گاه فراموش نشود. با پیروزی انقلاب دشمن دریافت که این انقلاب و رهبر و ملت به سمتی خواهد رفت که برای همه کشورهای آزادیخواه الگو شود، لذا توطئه‌ها و مشکلات را آغاز کرد.

ناصری گفت: ترور مردم، شخصیت‌ها و دانشمندان همچون شهید مطهری و شهید مفتح، شهید باهنر، شهید بهشتی را در برنامه قرار داده و هر روز یک اتفاقی برای کند شدن حرکت قطار انقلاب انجام دادند.

وی افزود: نفوذ افراد خودفروخته همچون بنی صدر که رئیس قوه مجریه و نفوذی آمریکا بود. این همه دسیسه و توطئه به قصد حمله به تهران را برای آزادی گروگان‌های خود را داشتند که به طوفان شن گرفتار شدند.

ناصری بیان کرد: جنگ تمام عیار علیه کشور ایران که تازه انقلاب کرده بود و هنوز نیرو و سلاح نداشتیم، حتی سلاح سبک نداشتیم و اینها ما را به شدت تحریم کردند، اما مردم در جبهه‌ها حضور داشتند و از خودشان سلاح گرفتند و علیه خودشان استفاده کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: دشمن از سلاح شیمیایی استفاده کرد و به هواپیمای مسافربری ما موشک زدند و به فرمانده آن جایزه دادند. بهترین جوانان خون خود را دادند تا این انقلاب پایدار بماند هر چه از عمر انقلاب گذشته پایه‌های انقلاب محکم‌تر شد و دشمن بیشتر دسیسه کرده است.

وی تصریح کرد: دشمن بعد از اینکه از جنگ سرافکنده بیرون آمد، به سراغ فتنه‌های مختلف رفت در انتها به سراغ رسانه آمد و سنگین‌ترین تهاجمات را علیه فکر و ذهن جوان و مردم ما به‌کار گرفت و افرادی به مراتب خبیث‌تر از دشمن در داخل شعار او را تکرار کردند و می‌کنند که باید اینها را در کشور تحمل کرد. انقلاب و کشور همچون گذشته به این راه ادامه خواهد داد و به آرمان‌‌های خود نزدیک‌تر خواهد شد. 

ناصری بیان کرد: روح معنوی و مذهبی در سرلوحه کار کشور است. انقلاب اتکای به خدا و مردم دارد و تاسی از دین و اسلام و قرآن دارد و مردم و نظام همواره مطیع ولایت بوده است. 

وی افزود: دشمن فکر می‌کرد که پس از رحلت امام شاکله انقلاب به هم می‌ریزد، اما خلف صالح ایشان بیش از سه دهه است که به شایستگی تمام انقلاب را پیش می‌برند.

پایان پیام/۳۶۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014861